O tym się mówi

Sławomir Skwarek: Ktoś powinien powiedzieć - przepraszam

Łuków Pon. 13.09.2021 12:13:43
13
wrz 2021

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Sławomir Skwarek w rozmowie z Radiem Podlasie komentował wprowadzenie stanu wyjątkowego w pasie przygranicznym, a także założenia Polskiego Ładu. Odniósł się również do ostatnich wydarzeń w swoim okręgu wyborczym.

Gość Marcina Jabłkowskiego zauważył, że od chwili wprowadzania stanu wyjątkowego sytuacja w pasie przygranicznym znacznie się uspokoiła. Jak podkreślił – skończyło się bieganie z torbami i podobne happeningi.

Odnosząc się do Polskiego Ładu zaznaczył, że będzie to dobry impuls dla Polaków, choć, jak przyznał, brak możliwości odpisu składki zdrowotnej sprawi, że nie będzie może tak dobrze, jak niektórzy liczyli.

Pytany o ostatnie wydarzenia w Łukowie – powołanie zespołu ds. zbadania powodów zalania żłobka miejskiego i zamieszanie wokół Muzeum Henryka Sienkiewicza Sławomir Skwarek powiedział, że należy poczekać na konkretne rozstrzygnięcia.

Jak zaznaczył, nie jest przeciwny działaniu zespołu, który może coś ustalić, a w sprawie muzeum ktoś powinien, jego zdaniem, powiedzieć „przepraszam”. POSŁUCHAJ

Mji [ja]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Marcin Jabłkowski

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.